Focibajnokság őszi fordulója Mohácson

Az idei tanév alapítványi Focibajnokságának első fordulójára október 20-án a mohácsi sportcsarnokban került sor.

Minden Közösségi Ház csapata képviseltette magát és közel 80 focista vett részt a 12 mérkőzésen. Kora reggel  mindenki nagy izgalommal gyülekezett Mohácson a sportcsarnoknál, ahol a cipők és mezek kiosztása után Faragó Brunó, a Gyermekparlament elnöke megnyitotta a rendezvényt. A mérkőzések izgalmasak és sportszerűek voltak, mindenki megmutathatta tudását és nagyon szép gólok is születtek. A mérkőzések végén a jól megérdemelt finom ebéd következett,majd a focirajongók útnak indultak haza.

A Focibajnokság őszi fordulójának eredményei a következők:

Kicsik bajnoksága:

1. Világoszöld 7 pont
  2. Lila 4 pont
  3. Bordó 2 pont
  4. Narancssárga 2 pont

Nagyok bajnoksága:

1. Sötétzöld 7 pont
  2. Fehér 6 pont
  3. Piros 4 pont
  4. Citromsárga 0 pont

Alapítványi Sakkbajnokság első forduló 2018/2019-es tanév