A döntés – Beválogatás 2021

Az Alapítvány Kuratóriuma a 2021. évi Beválogatás zárásaként május 19-i ülésén döntött az Életút Programba bekerülő gyermekekről. Pécs 3-as és Nagybajom 3-as csoportja 15-15 fővel bővült. Ők 2021. június 1. napjától válnak az Alapítvány támogatottjaivá.

Az eredményről a Beválogatáson megjelent 58 gyermeknek, szüleiknek és iskolájuknak a múlt héten postára adtuk a hivatalos értesítést, melyhez emlékül a Beválogatás során készített fotókat is csatoltunk.

A bekerült gyermekek szülei részére az első szülői értekezletre Pécsett június 9-én, Nagybajomban június 15-én kerül sor. Bővebb információkkal a mentorok állnak a szülők és gyermekek rendelkezésére.

A 30 új “Csányis” gyermek az Életút Programot első közös táborukban, a Gólyatáborban kezdi meg, amely július 18. és 24. között kerül megrendezésre Sarlóspusztán.

Szeretettel köszöntjük Alapítványunk legfiatalabb tagjait!