A felsőoktatásban

A hétvégi fejlesztőórákat követően a Nagybajom 2-es csoport két felsőoktatásban tanuló diákja mutatta be és ismertette egyetemi diákéletét. Giber Tibor a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közlekedésrendészet-, Galambos Krisztián pedig a Szent István Egyetem Tájépítész szakáról tartott tájékoztatást. Mindkettejük kiemelte az érettségi eredményeit és az ahhoz vezető rögös utat, melyet az Alapítvány támogatása nélkül nagyon nehezen sikerült volna teljesíteniük. Beszéltek a fiúk az iskoláik követelményeiről, kihangsúlyozva, hogy a folyamatos és alázatos tanulás elengedhetetlen a diplomájuk megszerzéséhez. Hasznos információkkal gazdagodtunk, különösen a Nagybajom 3-as csoport tagjai, akik a 10. és a 11. osztályt járva, készülnek a minél jobb érettségi megszerzésére.