Alapfokú nyelvvizsga Szegeden

„Több éves tanulás eredményére tehettük fel a koronát 2018. március 6-án és 7-én. Pénteken kora reggel találkoztunk a Szegedi 3-as csoport másik két tagjával az Origó nyelvvizsga központ előtt, hogy megmérettessük magunkat az angol alapfokú komplex nyelvvizsgán. A szóbeli és a magnóhallgatás pénteken reggel volt és mindhárman úgy éreztük, hogy jól teljesítettünk. A szóbeli eredményei már vizsga után kiírásra kerültek és mindenki bőven 60% felett teljesített. Másnap a közösségi házból közösen indultunk az írásbeli vizsgára, ami 9 órakor kezdődött. Nagyon sokan voltak, de nem ijedtünk meg, nyugodtan és koncentráltan írtuk meg a 120 perces tesztet. Ha minden jól megy, akkor egy hónapon belül megtudjuk a teljes eredményét a vizsgánknak. Addig is gyakorolunk a hétfői alapítványi szóbeli fordulóra.”

Tokaji Lili, Bereczky Tamás, Borsos József, Szeged 3-as csoport