Aquapolis fürdőzés

Fürdőzés a Napfényfürdőben.

A szegedi hármas csoport tagjai az Életút Napi Daléneklési versenyen való részvételéért a szegedi Aquapolis Napfényfürdőben tölthetett egy egész délelőttöt a csúszdák birodalmában (december 7.). A csoport reggel 8:45-kor találkozott a fürdő bejáratánál. Miután mindenki megérkezett, birtokba vettük a csúszdákat és a medencéket. Nem akadt olyan csúszda, amitől visszariadtak volna a gyerekek; a 272 méter hosszú kék és a 223 méter hosszú sárga anaconda csúszdák voltak a legkedveltebbek, de természetesen a családi, a kamikaze és a hagymacsúszda is nagy népszerűségnek örvendtek. Ebéd után még jutott idő minden egyes csúszdára, akik pedig az ebéd utáni pihenőre vágytak, a csendes wellnessben élvezték a meleg vizet. Délután egy órára mindenki kellemesen elfáradt és útnak indultunk hazafelé. Nagyon jól sikerült az idei év utolsó alapítványi közös programunk is.

Szeged 3-as  csoport