Az Életút Nap küszöbén

„Egy év után újra összeállt az Alapítvány zenekara, hogy összeállítsunk egy műsort az Életút Napra. A koncert zenei műfajok szempontjából színes lesz. A repertoár tartalmazza a három új saját dalt, az idei évben megjelentetett kislemezről. A saját szerzemények mellett feldolgozásokkal is készültünk.  Az 50-es évekbeli rock and roll-tól a funk-on és blues-on át egészen a sanzon zenéig mindent hallhat majd a közönség, ezzel is szeretnénk egy kis változatosságot vinni a Csányi Band arculatába, megmutatva, hogy milyen sokoldalúak vagyunk. Sokat dolgoztunk, külön köszönet Panka Péternek és Bodonyi Beninek az évközbeni csapatösszetartásért. Gyertek hallgassatok meg minket! Három nap múlva találkozunk Zánkán!”  Debreceni Áron Kaposvár 2.