Beindult a versenyszezon a Sportaerobikban

Megkezdődtek az őszi versenyek, október 05-06-án Nyíregyházán, a Magyar Kupa 3. fordulóján voltam a csapatom többi tagjával, a PSN Zrt. képviseletében. Itt dőlt el az Ajkai döntőbe jutás esélye is, erről azonban most még semmit nem tudunk. Gyönyörű szállásunk volt, a hangulat is jó volt. A hatalmas sportcsarnokba belépve mindig izgatottak leszünk, ez már a verseny drukk. Mi csak délután négykor versenyeztünk, előtte a többieknek szurkoltunk, még a hangom is elment. Nemsokára eljött a mi időnk, amikor fel kellett húznunk a versenyfelszerelést és alaposan be kellett melegítenünk, hogy elkerüljük az esetleges sérüléseket. Melegítés közben mindenki nagyon izgul, ha már előtted csak 2 gyakorlat van akkor már a talaj mellé kell állni és ott várakozni. Szép gyakorlatot csináltunk az edző is megdicsért minket. A másik gyakorlatban egy sérülés miatt volt egy kicsi rontás, de nagyon büszkék vagyunk a társunkra, mert jó gyakorlat volt az is. A sportaerobik kategóriában 1. helyezést, míg az aerodance kategóriában 2. helyezést értünk el. Fárasztó hétvége volt, de nemsokára ismét újabb megmérettetés következik!