Három napos beválogatás Szegeden

A beválogatás utolsó napjához érkeztünk Szegeden.

Első nap:

Az idei beválogatás harmadik állomása Szeged. Már korán reggel izgatott gyerekek és az őket kísérő szülők érkeztek a Közösségei Házba. Koza Attila, a gyerekparlament képviseletében bemutatta a szegedi csányisok életét. Ezt követően Alapítványunk operatív igazgatója, dr. Radoszáv Miklós előadását hallgathatták az Alapítványról. Eközben a gyerekek megírták első tesztjeiket matematikából és szövegértésből. Drámajátékkal és interjúkkal folytatódott a nap. A nap végére minden gyerek számot adott tudásáról. Az első nap eredményivel az operatív igazgató és a mentorok is elégedettek voltak.

A második napon hasonló rendben zajlott a program. Sok csillogó szemű gyermek adott számot tudásáról. Nagyszerűen elkészített portfóliókot láttunk. A program szüneteiben az udvaron gyönyörű napsütésben lazíthattak a gyerekek. Fáradtan, de sok élménnyel zártuk a napot.

A szegedi beválogatás utolsó napjához érkeztünk.  Bízunk benne, a mai napon is hasonló színvonalú lesz a tehetségválogatás.