Budapest Talent Summit

A Csányi Alapítvány is képviseltette magát október 7-én a Nemzeti Tehetség Központ nemzetközi konferenciáján. A Nemzeti Tehetség Központ Budapest Talent Summit – Our Passion, Our Future, Our Talents címmel szervezte meg immár hagyományosnak számító rendezvényét a Miniszterelnökség Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter támogatásával. A nyitóbeszédet Novák Katalin miniszter asszony tartotta, a rendezvényen részt vettek a tehetséggondozás nemzetközi szinten ismert és elismert szakemberei, miniszterek, államtitkárok és nagykövetek is. Az eseményen prezentációt tartott az Életút Programról Csányi Erika, az Alapítvány kuratóriumának Elnök asszonya, és dr. Radoszáv Miklós operatív igazgató. Mindemellett a kiállítótérben elhelyezett standunknál egyetemistáink meséltek az évek során szerzett élményeikről és mutatták be az Alapítvány tevékenységét az érdeklődők számára.