CD felvételre készülve

Február közepén (február 17.) mi a Csányi Band legifjabb tagjai ismét Pécsen adtunk egymásnak randevút. Az idő egyre fogy, az Életút Nap nemsokára itt van. Felkészülten érkeztünk, biztos szöveg tudással (két próba között is gyakorolunk). A próba beénekléssel és egy kis ismétléssel kezdődött, majd véglegesítettük a Tehetségek Színpadán bemutatandó produkciókat és a koncert számait. ezt követően az új dalt tökéletesítettük. A nagyok, mint mindig türelemmel segítettek nekünk. A próba ismét jó kedvűen telt, mindenki keményen dolgozott. Nagy bennünk a drukk, hiszen még ebben a hónapban CD felvétel vár ránk.

Ott és akkor tökéleteset kell nyújtanunk, a legjobbat kell kihoznunk magunkból. A helyzet azonban nem lesz teljesen új, mert tavaly már átestünk a tűzkeresztségen! Szeretnénk ha csányis társaink az eddig megszokott színvonalú produkciókat hallgathatnák! Hamarosan találkozunk a stúdió felvételen!

A Csányi Band tagjai