Családi karácsony Nagybajomban

A hagyomány szerint advent harmadik vasárnapja előtti szombaton az idén is szülőkkel, testvérekkel együtt készültünk a szeretet ünnepére. A nagybajomi ház megtelt; barátok, kistestvérek és az alapítvány igazgatója is megtisztelte rendezvényünket.

A program kézműves foglalkozással kezdődött, az anyukák lelkesen segédkeztek a karácsonyi ajándékok, üdvözlő lapok elkészítésében. A jó hangulatú ráhangolódást színes műsor követett, amely szólóénekből, verses-zenés összeállításokból és egy közös musical dal előadásából állt. A műsort  minden évben nagy érdeklődés övezi, idén sok nagyszülő is eljött, hogy meghallgassa a diákok produkcióját. A szülőktől ajándékok átadásával búcsúztunk, az élelmiszercsomagokon kívül az alapítvány életét bemutató naptárat és CD-t is kaptak a családok.