Csokoládé kóstolás és mozizás

2015.12.12-én szombat délelőtt a csokié volt a főszerep Pécsen.

Az első csányis évük zárásaként a kicsikkel a Csoko-Láda csokoládé boltban kezdtük a napot, ahol megízlelhettük a kakaóbabot, amiből a csokoládé készül, különböző ízű csokoládékat kóstolhattunk, mint amilyen a fahéjas chilis, valamint elkészíthettük saját egyedi díszítésű csoki táblánkat. Zárásként forró csokoládé melegített fel minket a hideg délelőttön. Délután az Uránia moziba látogattunk ahol a Dinó tesó című animációs mesét néztük meg. Másfél órán át a dinoszauruszok világában kalandoztunk és megismertük a barátság igazi hatalmát.

Így láttuk mi…

„Eljött egy újabb szép téli nap számunkra. Délelőtt csokoládét készítettünk és kóstoltunk majd elmentünk az Uránia moziba, megnézni egy filmet. A Dínó tesó című mesét vetítették 3D-ben a vászonra. Egy nagyon izgalmas és vicces film volt. Mely arra keresi a választ mi történt volna ha a dinoszauruszok pusztulását okozó aszteroida elkerüli a Földet és ezek a hatalmas állatok még ma is élnének, és egy csodás és különleges barátságot is megismerhettünk. Mindenkinek tetszett, reméljük, még sok ilyen program lesz! ”
Polgár Antónia Pécs 1 csoport

A pihenés vár most már a legkisebbekre, hiszen jövőre újabb izgalmas kihívások várnak rájuk csányisként!