Diplomás lettem

Múlt héten végre átvehettem a diplomámat, amelyet a Kaposvári Egyetem művészeti karának képi ábrázolás – festő/grafikus szakán szereztem meg.  Abban a három évben, amíg a Kaposvári Egyetemre jártam nagyon sokat dolgoztam, rengeteg időt és energiát fordítottam arra, hogy sikeresen elvégezzem ezt a szakot.

Még kiskoromban vettek fel a Csányi Alapítványba, és ekkor még sejtelmem sem volt, mennyi támogatást és élményt kapok itt.  Emlékszem a  különórákra, a szerdai napokra és a szombatokra, a sok munkára, a tanulásra, amelynek végül meglett az eredménye. Hálás vagyok azért az időért, amit a Csányi Alapítványban tölthettem,  a tengernyi élményért, a törődésért, a biztatásért amit itt kaptam!

A diploma megszerzése hatalmas öröm számomra, és büszkeséggel tölt el a tudat, hogy már hivatalosan is képzett festőként és grafikusként nézhetek szembe a jövőbeni kihívásokkal,  amiért köszönet az Alapítványnak, Csányi Sándornak és Erikának, nem utolsó sorban mentoraimnak és a családomnak.

Sárközi Alexandra – Kaposvár 1-es csoport