Egyetemista találkozó Szegeden

Február 14-én a szegedi Közösségi Házban tartottuk idei első egyetemista találkozónkat.

A félév első megbeszélésén a hallgatók beszámoltak Miklós bácsinak, mentoraiknak és társaiknak az elmúlt félév eredményeiről, tapasztalataikról és az Alapítványnál végzett önkéntes munkáról.

Ilyenkor a még első szakukon tanulók tanácsot kérhetnek a már végzett vagy épp felsőbb éves hallgatótársaiktól, hogy hogyan is birkóztak meg az egyetemi élet nehézségeivel, vagy épp, hogy milyen szakmai gyakorlati helyet érdemes választani.

Miután a korábbi szemeszterről beszámoltak a jövőről is szó esett, hogy miképpen tudják továbbra is segíteni az Alapítvány munkáját vagy, hogy milyen nehézségekre számíthatnak az egyetemen.

Sikeres félévet kívánunk a fiataloknak!

Koza Attila

szegedi 2-es csoport, SZTE villamosmérnök szak