Megtisztelő elismerés

A Baranya Megyei Közgyűlés „Baranya megye díszpolgára” kitüntető címet adományozta Dr. Csányi Sándornak.

A megtisztelő elismerés átadására 2016. november 28-án az önkormányzat Dísztermében került sor. Elnök Úr méltatásában értéket teremtő gazdasági tevékenysége mellett kiemelték, hogy munkája során nagy hangsúlyt fektet a szociálisan elmaradott rétegek támogatására. Részletesen ismertették az Alapítvány tevékenységét, az Életút Program nyújtotta lehetőségeket. A díszünnepségen az Alapítvány részéről a Mohácsi Közösségi Ház tagjai meglepetés műsorral köszöntötték Elnök Urat. Szép Hanna a Mohács1 csoport tagja Wass Albert: Előhang című versét szavalta, Rácz-Vekerdi Janka és Sik Maja a Mohács2 csoport tagjai pedig közös énekszámot adtak elő.Az esemény kapcsán a Pécsi Közösségi Házból Schneider Krisztián és Wensofszky Balázs interjút készített Elnök Úrral, amely 2016. november 29-én lesz hallható a Pécs Rádióban.

Az Alapítvány minden tagja nevében szívből gratulálunk Elnök Úrnak és további sok sikert kívánunk.