Első találkozás a gyerekekkel

„Az elmúlt két nap a Péccsel való ismerkedésről és a beköltözésről szólt, de ma végre a gyerekekkel is találkoztam”

„Az egyik középiskolai csoporttal volt angolórám. Némi aggodalommal kezdtem el az órát, mivel tartottam tőle, hogy a gyerekek túl szégyenlősek lesznek, hogy angolul beszéljenek velem, azonban nagyon kedvesek voltak.
Mivel az óra kiscsoportos foglalkozásban zajlott, egy tanár és öt diák, ez nagyban megkönnyítette a beszélgetést. Ettől kezdve én tanultam a gyerekektől és a tanártól is az országról, az emberekről és az Alapítványról. Öröm volt látni és hallani, hogy az Alapítvány jóval több módon és formában támogatja a gyerekeket, mint ahogy azt én korábban gondoltam; mint például a külföldi tanulmányutak lehetősége, mely biztosítja a gyerekek számára, hogy belelássanak más országok életébe, kultúrájába, ahogy én is teszem jelenleg.

Már nagyon várom, hogy a jövőbeni órák hogyan fognak alakulni.”

Yina Chua