Fellépés a Magyar Zene Házában

„Az egyszülős családok világnapjának alkalmából a Kamarazenekar meghívást kapott, hogy Budapesten, a Magyar Zene Házában nagyszabású gálaműsor keretében lépjen fel. Mivel zenekarunk tagjainak túlnyomó része is egyszülős családban nő fel, örömmel vállaltuk, hogy fellépésünkkel felhívjuk a figyelmet erre a fontos témára. A tehetség koncert “Boldogság, öröm és összetartozás” jelszóval, gyerekek és szülők közreműködésével valósult meg. Várnagy Andrea zongoraművésznő és csapata, illetve az Együttsoul” egyszülős kórus zenei műsora mellett a Kamarazenekar a népszerű “Tavaszi szél vizet áraszt” kezdetű népdal feldolgozását játszotta az esemény zárószámaként. Ezúton is köszönjük az Egyszülős Központ meghívását, reméljük, a jövőben lesz még alkalmunk hasonló eseményeken muzsikálni!”

A Kamarazenekar tagjai

További képekért látogasson el Galériánkba.