Felvétel indul

Nagy megtiszteltetés érte a Kamarazenekart. Két tagjának, Majának és Balázsnak lehetősége nyílt, hogy egy fantasztikus lemezfelvételen vegyen részt. 50.000 lemez fog készülni, célcsoport elsősorban az ifjú tehetségek és családok lesznek a karácsonyi ünnepek témakörében. A kiadványok együttműködésben készülnek a Kodály Zoltán Zeneiskolával, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemmel és a Bartók Béla Konzervatóriummal, valamint a Csányi Alapítvány Kamarazenekarával. Megérkezésünk pillanatától felvétel készül a munkánkról, melyet a DM stábja rögzít. Fantasztikus stúdióban, fantasztikus körülmények közt került sor a felvételre. Nagyon köszönjük Varga Gábor zenei vezetőnek a lehetőséget!

Bálint- Orsós Andrea, mentor

Így láttuk mi…

„Nagy megtiszteltetés, hogy egyike lehettem azoknak, akik ezen a lemezfelvételen részt vehettek. Tágas, igényesen berendezett stúdióban élhettem meg első lemezfelvételemet. Ahogy megérkeztünk végigjártuk a stúdiót, hangmérnökként is kipróbálhattam magam.”  Huber Balázs, Mohács 1. csoport

„Nagyon izgultam a stúdiófelvétel előtt, mert még soha nem jártam ilyen helyen. Barátságosan fogadtak minket, segítették szakmai fejlődésemet. Köszönöm, hogy részese lehettem a lemezfelvételnek.” Sik Maja Írisz, Mohács 2. csoport