Felvétel indul

A legutóbbi szombati foglalkozás (május 24.) nem épp mindennapi formában telt Nagybajomban. Bár a tanórák a szokásos módon folytak, mégis valami izgalmasabbá, színesebbé, változatosabbá tette a napunkat.

Ezúttal az érdekesség az volt, hogy a Somogy Televízió ellátogatott a Közösségi Házunkba, Nagybajomba. Természetesen mentoraink előre felkészítettek minket, mi pedig érdeklődve vártuk jöttüket. Felvették a tanórák egy részét, kíváncsiak voltak arra, hogy hogyan telik egy átlagos szombatunk az Alapítványnál. Számomra igazán érdekes volt, hiszen interjút is adtam. Ez egy jó feladatnak, egy próbának bizonyult, amiben tesztelhettem magam. Afelől érdeklődtek, hogy mit kaptam az Alapítványtól, hogy miben jelent nekem többet az, hogy ide járhatok, mióta vagyok a tagja az Alapítványnak, és hogy mi szeretnék lenni. Több csoporttársamat is meginterjúvolták. Mindenki nagyon örült annak, hogy egy ilyen szerepben is kipróbálhatta magát. A felvételek május 29-én, az M1-en lesznek láthatóak a Család-barát című műsorban.

Stecina Kata, Nagybajom 1.