A Csányi Alapítvány focibajnokságának döntője és a gálamérkőzés

Az Életút Napon került sor a focibajnokságunk döntőire és a gálamérkőzésre

Négy csapat (zöld, lila, sötétkék, világoskék) mérkőzhetett meg a bajnoki címért. Szombaton a rekkenő hőségben nagyon kiélezett és harcias mérkőzéseket láthattunk. Két meccs is, köztük a döntő csak a büntetőrúgásokkal dőlt el. Így a focibajnokság idei küzdelmeit és ezzel együtt a vándorkupát a lila csapat nyerte. Második helyen a sötétkék csapat végzett, harmadik lett a világoskék csapat, a negyedik helyezést pedig a zöld csapat érte el. Gratulálunk minden csapatnak és a játékosoknak! Reméljük, hogy a következő idényben még többen kergetitek majd a labdát.

Vasárnap került sor a gálamérkőzésre, melyet alapítványunk válogatottja játszott a magyar női labdarúgó válogatottal, Puhl Sándor játékvezetése mellett. A gyerekek nagy örömmel és elszántsággal álltak a női válogatott elleni mérkőzéshez. Jó játékkal sikerült elérniük a döntetlent és csak a büntetők során dőlt el a meccs a válogatottsági csúcstartó Pádár Anita góljával, amit így a női válogatott nyert.
A gálameccs végén a válogatott csapatkapitánya Smuczer Angéla adta át a Magyar Labdarúgó Szövetség ajándékait a csányis válogatottnak.

Ezután vehették át jól megérdemelt díjaikat, Nyilasi Tibortól és dr. Csányi Sándortól a focibajnokság legjobbjai.

Különdíjasok:
Legjobb női mezőnyjátékos: Járay Bianka
Legjobb mezőnyjátékos: Darázs Mátyás
Legjobb kapus: Hajdu László
Gólkirály: Vígh Bence 11 szerzett góllal

1. helyezett lila csapat: Kmett Dániel, Kántor Tamás, Vugernicsek Zsolt, Horváth Imre, Vígh Bence, Feil Gergő, Simon Mátyás, Pécsi Roland

2. helyezett sötétkék csapat: Major Márk, Tajti Milán, Faragó Brúnó, Fehér László, Rostás István, Medek Péter, Szappanos Ádám

3. helyezett világoskék csapat: Járay Bianka, Bozsoki Balázs, Szélesi Tamás, Móczó Martin, Jávorka Patrik, Debreceni Áron, Horváth Péter K3, Berta Bence