Fulbright előadás Nagybajomban

Sziasztok, Susanne Liaw vagyok. Magyarországon tanítok a Fulbright program keretei között.

Ma (Február 20-án Szombaton) különlegesnek  érezhetem magam, mert a Csányi Alapítvány gyermekeinek tarthatok előadást a Nagybajomi Közösségi Házban. A gyerekeknek beszéltem az otthonomról, Los Angelesről. Meséltem az ottani kultúráról, a hírességekről, az autókról, de a munkámról is szó esett. Belvárosi tanár vagyok, hátrányos helyzetű gyerekekkel foglalkozom.

Gyakorolhatták angol tudásukat, bővíthették a szókincsüket egy feladatlap segítségével, amely a prezentáció kulcsszavait tartalmazta. A legtöbb gyermek egészen fiatal kora óta tagja az Alapítványnak, és véleményem szerint mindannyian nagyon motivált, hálás és optimista fiatalok.

Susanne Liaw, Fulbrigt ösztöndíjas