Gyerekek Akadémiája és szülői értekezlet

Június első szombatján került sor a szegedi 3-as csoportban a Gyerekek Akadémiájára, melyet most rendhagyó módon az Alapítvány két tapasztaltabb tagja, György-Dávid Valentin és Gázsik László tartott meg. A kötetlen beszélgetés során az eddig elért eredményekről, a gyerekek előtt álló kihívásokról és a nehézségek sikeres áthidalásának módjairól osztották meg egymással az ötleteiket a résztvevők. Mindenkinek lehetősége nyílt arra, hogy elmondja mik a nehézségei, ki milyen megoldást tud rá javasolni és hogyan lehet a leginkább a jövőben beérő sikerekre koncentrálni. A gondolatébresztő és inspiráló beszélgetés nagyon jó hangulatban telt. Köszönjük az „idősebb” Csányisoknak a segítő közreműködésüket.

A beszélgetés után pedig a szülők részvételével zajlott le a közel két órás tanév végi megbeszélés. Sort kerítettünk a tábori nyilatkozatok és szülői elégedettségi kérdőívek kitöltésére, megbeszéltük a családi nap időpontját és helyét, de a legfontosabb, hogy a szülők is elmondták nézeteiket, véleményüket a gyerekek alapítványhoz fűződő kapcsolatairól. Nagyon sok hasznos információt, tanácsot és ötletet osztottak meg egymással a szülők, hogy a gyerekek motivációja továbbra is fenntartható legyen. Köszönjük a szülők aktív közreműködését a közös sikerért.