Ötletbörze a tavaszi ülésen!

Az Alapítvány Gyermekparlamentje újabb, felettébb izgalmas ötlettel rukkolt elő a focibajnokság előestéjén, (március 11-én) megtartott ülésén, ami igazán hatékonynak bizonyult.

Az idei évben a felsőoktatási tanulmányokat végző diákok megalakítják az „All Stars” focicsapatot, amellyel kihívják egy lélegzetelállító küzdelemre az alapítványi válogatottat. A mérkőzés az Életút Napon kerül lejátszásra, ahová mindenkit szeretettel várunk. Az ülés további szakaszán a delegáltak kiváló ötlettekkel teli javaslatokat tettek a jövőre nézve. Új pályázati ötleteknek köszönhetően a fiatalok abban reménykednek, hogy izgalmas programokkal bővülhet az Alapítvány élete.

Az újdonságokról a Közösségi Házak csoportjainak a gyermekparlamenti képviselők adnak majd tájékoztatást.

Szabó Gábor, Pécs 1

A Gyermekparlament elnöke