Keddi munkanap Julieval

A hétfői pihenés és akklimatizálódás után Julie nagy lendülettel vetette bele magát az alapítvány hétköznapjaiba.

Kedden (január 22.) délelőtt felkészült a délutáni óráira és segített a mentoroknak a Bonafarm ajándékcsomagok szortírozásában. Ebéd után az érkező gyerekekkel ismerkedett, majd az SZ2-es kezdő csoportjának tartott bemutatóórát hazájáról, Kínáról. Mindenki érdeklődve hallgatta az érdekesebbnél érdekesebb információkat Tajvanról és Kínáról. A kérdések sem maradtak el a gyerekek részéről.

A nap végén Julie szívesen segített a Bonafarm ajándékcsomagok kiszállításában, így lehetősége nyílt rá, hogy az SZ3-as csoport tagjaival is megismerkedjen és a szakadó eső ellenére pár szót váltson a gyerekekkel.

Szerdán az SZ1-ben mutatja be Julie hazáját, csütörtökön a legkisebbekkel lesz órája, amit egy kis korcsolyázás fog követni, pénteken teadélutánt tartunk, szombaton pedig a jóga világába kalauzol el minket a vendégünk.

Martincsek Zoltán, mentor