Kézműves foglalkozás Nagybajomban

A Nagybajomi Közösségi Ház csoportjainak tagjai november 5-én megírták a nyelvi verseny havi fordulóját illetve karácsonyi dekorációkat készítettek.

A nagyobb csoportok tagjai lelkesen foglalták el a számítógépeket, hogy megírják a nyelvi verseny legújabb fordulóját. Mind az angol, mind a német nyelven versenyzők a rendelkezésre álló egy óra minden percét kihasználták a feladatok lehető legjobb megoldására, hogy a verseny végén minél nagyobb eséllyel juthassanak be a külföldre utazók közé.

Mindeközben a Nagybajomi Közösségi Ház legújabb és legfiatalabb tagjai kézműves foglalkozás keretében készítettek szebbnél szebb díszeket, felkészülve a ház karácsonyi kidíszítésére. Mint minden évben, idén is biztosan nagyon szép lesz karácsonykor a Közösségi Ház.