Magyarország-Skócia focimeccs

A szegedi Csányisok nagy lehetőséghez jutottak a mai napon. Ellátogathattunk a Magyarország-Skócia összecsapásra, mely izgalmas focimeccsnek ígérkezett. A Groupama Arénában zajló mérkőzés az elvártaknak megfelelt, habár az eredmény nem tett boldoggá minket, ennek ellenére a hangulat káprázatos volt. A szurkolók kitettek magukért, mind a haza, mind a vendég oldalon. Meglepő volt számunkra a rengeteg skót drukker, akik egy teljes szektort kitöltöttek, annyian érkeztek az arénába. A magyar csapat játékával elégedettek voltunk, de láttunk már jobbat is. Az első félidő nagyon izgalmas volt, de a második félidő elején bekapott gól elvette a hangulatot. Természetesen a szurkolásunk végig tartott, hátha visszahozza a válogatottat, de nem jött össze a gól. A stadiont egy kicsit szomorúan hagytuk el, de mint mindig, most is megérte eljönni, hiszen a hangulat a szurkolók között kihagyhatatlan. A meccs után megvacsoráztunk és fáradtan, de jókedvűen indultunk haza. Köszönjük a lehetőséget!

Sebők Marcell Szeged 1

Magyarország-Kazahsztán barátságos mérkőzés

A péntek estét 2018.03.23. az Alapítványnak köszönhetően a Magyarország-Kazahsztán barátságos mérkőzésen töltöttük. Nagy izgalommal vártuk a mérkőzés kezdetét. A hideg ellenére sokan látogattak ki a Groupama Arénába. Habár lelkesen szurkoltunk a hazai csapatnak, a szerencse sajnos mégsem a magyar csapatnak kedvezett. Bízunk benne, hogy a Skócia elleni mérkőzésen sikerül szépítenie a magyar labdarúgó-válogatottnak. Köszönjük az Alapítványnak a lehetőséget, hogy részt vehettünk a meccsen.

Bédi Norbert- JB/1