Minitorna délután

Egy kis szervezés előzte meg a mai focitornát. Sikerült egyeztetni a városi bajnok Oázis fagyizó és a „Feláldozhatók” csapatával ezt a baráti focis találkozót. A fiatalok annyira izgatottak voltak, hogy az alapítvány és az Alternatív Ifjúsági Egyesülettel közösen sikerült két vegyes csapatot is összerakni.

Nagy volt az összefogás, a közösségi ház minden csoportjából voltak versenyzők.  Hortobágyi Bence, Fehér Laci, Urr András mentor is nagy kedvvel vetette magát a „harcba”. Összeálltak a csapatok, a csíkos Oázis, a sárga Feláldozhatók, a piros és fekete Csányi alapítvány, Alternatív Ifjúsági Egyesület. Lelkes és nagyon izgalmas mérkőzések zajlottak. Elfáradt és jól érezte magát kivétel nélkül mindenki. Az élmény maradandó volt.

Reméljük legközelebb is találkozik a sok elhivatott labdarúgó és egy remek focitornát sikerül ismét lebonyolítani!  Gratuláció illeti a méltán bajnok Oázist, mert hírükhöz híven mindenkit sikerült maguk mögé utasítaniuk. NB1-2-3