Nyílt nap

A mai napon (február 13.) ellátogattunk a McDaniel College Budapest Campus nyílt napjára édesanyámmal és mentorommal. Először egy rövid tájékoztatást hallottunk az egyetem oktatási rendszeréről, és életéről, majd betekinthettünk egy órára (művészet és kultúrák közti kommunikáció). Az egyetem látogatása után, a K9-be vezetett utunk. Öröm volt látni, a szobák jó felszereltségét, és azt milyen kiváló körülményeket biztosít az Alapítvány a Budapesten egyetemen tanuló támogatottainak. Az egyetem és a szállás azonnal elnyerte tetszésemet. A McDaniel College barátságos környezetet nyújt hallgatói számára, és az itt választható rengeteg lehetőségből adódóan pedig személyre szabhatod tanulmányaidat. Köszönettel tartozom Szappanos Ádámnak (a Jász 1-es csoport tagjaként az egyetem első éves hallgatója), aki a saját tapasztalatain kívül sok hasznos információval is ellátott, azon felül, hogy jó házigazdaként a nyílt napon végig mellettünk volt.

Gábor Bence, Szeged 1-es csoport