Eredményhirdetés

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért és az OTP Fáy András Alapítvány „A pénz nem a fán terem II.” címmel meghirdetett közös alkotói pályázat eredményhirdetése.

9-12. évfolyam
Egy tetszőleges használati tárgy tervezése, amin az O.K. Központ logója található:

1. hely
Bencze Balázs, Guricza Dóra, Kovács Patrícia, Kovács Szandra, Stecina Kata, NB1

2. hely
Klepah Máté, Kovács Andrea, Kovács Liliána, Petrovics Vivien, Sólya Mihály, Szőlősi Andrea, P2

3. hely
Fekete Judit, Molnár-Székely Emese, Orsós Melinda, Szabó Gábor, Szabó Gergely, P1

Kiváló pályaművek születtek, így a pályázatokat bíráló bizottság úgy döntött, hogy a pályázaton induló csoportok minden tagját május 17-én tanulmányi kirándulás keretén belül meghívja az O.K. Központba, ahol a gyerekek részt vehetnek az intézmény pénzügyi-gazdálkodási edukációs programján.

Szeretettel gratulálunk!
A további tudnivalókról mentorotok ad hamarosan bővebb felvilágosítást.