Alapítvány adminisztratív, pénzügyi, szervezési feladatait, a tehetséggondozó program szakmai munkájának irányítását a Kuratórium elnökének vezetésével, az alapítványi iroda látja el.

Az iroda feladatai közé tartozik az Alapítvány és a Kuratórium ügyrendjének, munkájának szervezése, a döntések előkészítése, a honlap tartalmi karbantartása, a külső kapcsolatok koordinálása is. A központi irodával összehangoltan 7 vidéki Közösségi Házunkban (Jászberény, Szeged, Pécs, Mohács, Kaposvár, Nagybajom, Szentes), 22 főállású mentor és változó számú fejlesztő tanár végzi az Alapítvány szakmai tevékenységét.

Az operatív igazgató: dr. Radoszáv Miklós
További munkatársak: Gázsik László, Gyuris László, Halász Gáborné, Hokszáné Fábián Mária, Kaszás Andrea, Lévai Krisztina, Mártha Csilla, Palotai Benjámin, Szabóné André Piroska, Varga Tímea, Vida Zsuzsanna, Zsabinszkyné Szilágyi Tünde