Siker az ITDK fordulón

Az egri Eszterházy Károly Egyetem Képzőművészeti Tanszék tavaszi Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia eseményére május 13-án került sor. Az oktatói és a hallgatói részvétellel megtartott zsűri a VMI/KMT tárhelyére feltöltött munkákat megtekintette és döntött az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára való továbbjutásról és a helyezésekről. Kökényné Nemoda Enikő, aki az Alapítvány Jászság 3-as csoportjának tagja, az Eszterházy Károly Egyetem harmadéves végzős hallgatója 3. helyezést ért el Gyerekportré című festményével. Felkészítője: Dr. Horváth Dániel György adjunktus volt. Enikő ezzel a szép eredménnyel részt vehet az országos megmérettetésen. Gratulálunk Neki, sok sikert kívánunk a záróvizsgákhoz és a versenyhez is egyaránt!