Portré, teljes alakos fotózás

A Csányi alapítvány SZ2-es nagyokból álló fotós csapata, a hétvégén egy újabb workshopon vehetett részt a Lightroom Studióban. Ez alkalommal három nagyobb téma volt kihirdetve: A tükörreflexes gépek, és a hozzájuk csatlakoztatható eszközök jellemzése, kezelésének és részletes bemutatása. A második nagyobb téma a Photoshop és a Lightroom kezdő majd profi szintű lehetőségeinek több adott képen keresztüli felhasználását mutatta be.

A legérdekesebbnek a 3. téma bizonyult mely teljesen a stúdió eszközök használatán alapult. Itt kipróbálhattuk a portréknál a körvilágítást, majd a teljes alakos képeknél a stúdió világítások és vakuk segítségével jobbnál jobb és érdekesebb képeket alkothattunk a workshop vezetői segítségével és irányításával.

A megszerzett tudásunkat a Fotós Klub ifjú diákjaival szeretnénk megosztani a februári Fotós Klub foglalkozások során.

A késő estig tartó fotózás során a következő munkákat alkottuk közösen:

Köszönjük Sadának az újabb lehetőséget!

Turuczki Szabolcs

szegedi 2-es csoport