Szeretettel gratulálunk

A mai napon (május 4) egy felemelő ünnepség keretein belül a Pécsi Tudományegyetem díszdoktorává avatták Dr. Csányi Sándort, a Csányi Alapítvány alapítóját. Az alkalmon a pécsi csoport tagjai is részt vettek, ahol többek közt meghallgathatták Csányi Sándor székfoglaló beszédét is.

Az avatás után Békáspusztára mentünk, ahol együtt ebédelhettünk. Sok hasznos és inspiráló gondolatot hallhattunk a jelen lévő személyektől és az étel is ínycsiklandó volt. A desszert mellé még Csányi úr kiemelt figyelme társult, ahol beszélgethettünk vele az egyetemről, terveinkről. Összességében egy újabb szeletét láthattuk egy értelmiségi réteg működésének, az ilyen események pedig biztos, hogy minket is tovább motivál és bátorít arra, hogy közéjük emelkedjünk.

Gratulálunk a díszdoktori címhez! Járay Bianka, Pécs 2