SZINezd újra!

A szegedi 2-es csoport augusztus 27-én egy napot a Szegedi Ifjúsági Napokon töltött az Alapítvány által meghirdetett Daléneklési Verseny 3. díjazottjaként.

A délelőtt folyamán a Civil udvar játékos vetélkedőin vettünk részt és a szervezők által kiállított teszteket, kérdőívet töltöttük ki.

Ebéd után a Mátrix Alapítvány által táboroztatott hátrányos helyzetű gyerekekkel dodgemeztünk a SZIN vidámparkjában.

Ahogy eljött az este már mindegyikünk nagy izgalommal várta a Punnany Massif koncertjét, amire már nagyon készültünk június óta. A fergetes hangulatú koncert után együtt mentünk el vacsorázni egy a közelben lévő pizzériában, majd éjfélig még a Fesztivál koncertjeit látogattuk.

Éjfél után mentoraink és az egyik önkéntesünk, Czavalinga Dóra segítségével utaztunk haza. A SZIN-en töltött egy napunk során rengeteg új élménnyel gazdagodtunk.

Varga Péter

Szegedi 2-es csoport