Szülői értekezlet gyerekszemmel

Nagyon örülünk, hogy bekerültünk a Csányi Alapítvány Életút Programjába, mert tudjuk, hogy sok élményben lesz részünk.

Az első szülői értekezletre 2013. május 27-én 17.00-ra érkeztünk szüleinkkel.

A szülői értekezlet első felében megismerhettük az Alapítvány házirendjét, szüleinkkel kitöltöttük a Sarlóspusztai Gólyatáborban való részvételhez szükséges nyilatkozatot. Mentorunk hasznos és praktikus információkkal látott el minket, megtudhattuk milyen programok várnak ránk az öt napos Gólyatáborban.
A közeljövőben több hasznos tanfolyamon vehetünk részt, többek között tanulásmódszertan és pénzügyi alapismeretek terén mélyíthetjük el tudásunkat.
Képességeinket fejlesztő foglalkozásokkal és programokkal segítik majd a tanév során.
Amíg szüleink és mentorunk egyeztették adatainkat, mi jóízűen elfogyasztottuk az uzsonnát a Közösségi Ház étkezőjében.

Örülünk, hogy megismerhettük egymást és részesei lehetünk az Alapítvány Életút Programjának.

a P3 csoport tagjai