Szülői értekezlet a K2 nagyjainak

Felnőtt témák a kaposvári szülőin

Az elmúlt egy év – amely az első egyetemi év volt a csoport idősebb tagjainak – megannyi tanulságot adott fiatalnak, szülőnek, mentornak egyaránt. Ezekről a tapasztalatokról, valamint a jelenlegi célokról, tervekről szólt a tegnap késő estébe nyúlt szülői értekezlet Kaposvár 2. csoportjában. Az aktualitások mellett hangsúlyosabban olyan témák kerültek elő: mint lojalitás az Alapítvány felé; jog és kötelesség a szülők, fiatalok és a Támogató szemszögéből. Az elmúlt kilenc év talán egyik legfontosabb eredménye, hogy minden felmerülő nehéz kérdésről, mélyebb gondolkodást igénylő problémáról konstruktívan, egymást segítve, meghallgatva és meghallva igyekszünk együtt a lehető legjobb megoldást megtalálni. Azzal az elégedettséggel álltunk fel a szülői értekezlet végén, hogy fontosak vagyunk egymásnak, fiataljainkat továbbra is a lehető legjobban kívánjuk segíteni a diploma megszerzésében.