A találkozás

A mai délután (október 22.) újra találkoztunk Alapítványi berkeken belül a Jászberényi Közösségi Házban, ahol délután egy kellemes beszélgetésnek lehettünk részesei.

Vélemény és tapasztalatcserére került sor. Nemcsak a hétköznapjainkról meséltünk egymásnak, hanem szó esett történelmi, irodalmi és szociológiai témákról is.

Norbi az ELTE-n tanul és megosztotta örömeit, küzdelmeit, feladatait, napirendjét, így már én is jobban látom mi vár rám, ha egyetemre megyek továbbtanulni. Én pedig meséltem neki a fiatalabb generáció életmódjáról, szokásairól. Régi ismeretségünk miatt baráti hangulatban beszélgettünk. A mai nap kellemesen zárult. Köszönjük az Alapítványnak a lehetőséget a találkozásra. Bédi Norbert és Bolyós Roland Jászság 1.