Tavaszi aerobik eredmények

Május 12-13-án került megrendezésre a Magyar Kupa 2. fordulója Nyíradonyban. Miután reggel felkeltünk gyorsan összepakoltunk és már nagyon izgultunk, megcsináltuk a hajunkat, mert a mi csoportunk csinálta az egyesület bemutatkozását. A verseny az egyesületek bemutatkozásával kezdődött. Volt egy kis izgalom is, a sportaerobik csoportunkkal kellett volna bemelegíteni de az egyik lánynak elszakadt a térdében a szalag ezért ebben a kategóriában nem tudtunk indulni. Az aerodance kategóriában is benne lett volna ezért gyorsan át kellett alakítanunk a koreográfiát. Ezt a gyakorlatot meg kellett csinálnunk hogy a későbbi versenyeken is tudjunk majd indulni, meglepetésünkre 2. helyezést értünk el, annak ellenére, hogy gyorsan kellett váltani. Remélem hamar rendbe jön a sérültünk lába és folytathatjuk a közös edzéseket! A fentiek mellett a tavaszi versenyszezonban az alábbi eredményeink születtek: Szlovák Aerobik Open Sportaerobik UP2. csoport 2.hely, Aerodance UP2 csoport 2.hely. A Magyar Kupa I. forduló SA UP2 csoport 7. hely, AD UP 2 csoport 4. helyezést értünk el. A tavaszi versenyszezonnak vége, de nem pihenünk vár a nyári edzőtábor és ősszel újra a jó eredményekért versenyzünk! Pintér Vanessza Pécs 1.