Tűzkeresztség a Kamarazenekar életében

A Csányi Alapítvány Kamarazenekarának életében nagy jelentőséggel bír a mai nap, hiszen ez az első nyilvános fellépésünk napja (december 7.). 2018. áprilisában a Kamarazenekar két tagjának, Majának és Balázsnak lehetősége nyílt, hogy egy fantasztikus lemezfelvételen vegyen részt. 50.000 CD készült a DM karácsonyi kiadványaként. Ennek eredményeként az idén 25 éves DM ünnepi Gálájára kaptunk meghívást. Az ünnepi műsor kiemelt résztvevőiként karácsonyi hangulatot varázsolt fellépésével zenekarunk a Budapest Marriott Hotelben. Nagyon köszönjük minden támogatónknak: Varga Gábor zenei vezetőnek, Miklós bácsinak, zenei fejlesztő tanárainknak, mentorainknak, hogy támogatásukkal hatalmas sikert aratott zenekarunk.

Áldott Ünnepeket kívánunk!

a Kamarazenekar tagjai