Új kihívások

A koronavírus világjárvány Alapítványunk munkájára is hatással van.

Az Alapítványban folyó munka ideiglenes átszervezésre került a járvány okozta óvintézkedések miatt.

Elsősorban technikai eszközökkel segítettük azon támogatott diákjainkat, akiknek gondot okozott a digitális oktatásra való átállás. A tanulók egy hete már igyekeznek teljesíteni az iskolák által felállított új rendszerben. Március 24-től Alapítványunk is folytatja az oktatást, ezúttal digitális formában. A kimeneti követelményekhez kapcsolódó órákat (idegennyelvi órák, ECDL vizsgafelkészítők, érettségifelkészítők) kötelezően megtartjuk, a többi tantárgyból elsősorban online korrepetálási lehetőségeket ajánlunk fel, a családokat segítve az iskolai tananyag könnyebb feldolgozásában.

Bízunk abban, hogy az új kihívásoknak megfelelve továbbra is színvonalas segítséget nyújthatunk támogatott diákjaink tanulmányaihoz.