Új mentor

Október 27-én a Jászság 2. csoport apraja és nagyja összegyűlt a Közösségi Házban, Jászberényben.

Az eddigi mentorunktól, Király Eszter nénitől aki kisbabát vár, elköszöntünk, majd megismertük új mentorunkat: Oláh Tamás bácsit. Dr. Radoszáv Miklós, az Alapítvány operatív igazgatója is itt volt. Szüleinkkel és velünk is sokat beszélgetett a mostani változásról, de megnyugtatott bennünket, hogy minden alapítványi foglalkozás és program megy változatlanul tovább, aminek nagyon örülünk! Már alig várjuk a jövő heti kirándulást és megtudtuk, hogy az olasz AIESEC önkéntes, Eliza is itt lesz velünk két hétig. Nagy szeretettel várjuk!

Székelyi Fruzsina Jászság 2.

A Jászság 2. csoport megbeszélése után folytatódott az est a főiskolás, egyetemisták találkozójával. Miklós bácsinak és egymásnak is beszámoltunk tanulmányainkról, élményeinkről. Ő beszélt nekünk a lehetőségeinkről, amit az Alapítványtól segítségül kaphatunk, de ezért oda kell tennünk magunkat, elsősorban kiváló tanulmányi eredménnyel. Szó esett még a jövőbeni céljainkról és terveinkről is, amiket jó volt hallgatni. Kívánom, hogy mindenki sikeresen haladjon az általa kitűzött cél felé!

Vígh Bence, Jászság 2.