Zachary

Jászberényben vizsgáztattam.

Ma hét diákot hallgattam meg a Csányi Alapítványban B1, B2 és C1 szinten. Némediné Béres Judit angol fejlesztő tanár kifogástalan nyelvtudással és szakértelemmel vizsgáztató társam. Nagy utat jártunk be együtt „a nyelvtani értelemben vett térben és időben”, kávét és névnapi csokoládét használva „üzemanyag” gyanánt. Olyan témákat vitattunk meg a vizsgázókkal, mint gyógyászat, globalizáció és gondolatok az eutanáziáról. A diákok nagyon közlékenyek voltak és személyes véleményüknek is hangot adtak (annak dacára, hogy ezek a témák komoly és kihívásokkal teljes témák). Kivételes volt ilyen motivált, az angol nyelvet jól használó diákokkal találkoznom. További sikereket kívánok nekik a közeli és távoli jövőben egyaránt!

Zachary, Fulbright ösztöndíjas Amerikából