Ice Kingdom – Jégkirályság

Március 14-én a Fővárosi Nagycirkuszba látogathattak a Csányi Alapítvány diákjai és családtagjai, valamint munkavállalói. A nagy sikerű előadáson 325 fő vett részt a Csányi Alapítvány szervezésében. A programon az Ukrán Nemzeti Cirkusz társulata lépett fel Jégkirályság című műsorukkal. A szünettel együtt 120 perces előadás egy varázslatos mesevilágba kalauzolta a közönséget. A bűbájos lények nem csak piruetteket és jégtánc elemeket mutattak be a jeges porondon, hanem lenyűgöző artistaszámokat és bájos kisállatokat is. Láthattuk a magyar cirkuszművészet világhírű, többszörös Guinness-rekorder érdemes művészeit, a Rippel Brotherst, akik műsorszámukkal ékesítették az előadást. A szervezők forró teával is kedveskedtek a közönségnek. Mindannyiunk számára maradandó élményt jelentett az előadás.

Köszönjük a Fővárosi Nagycirkusznak a programon való részvétel biztosítását.