Megszereztem az oklevelemet

„2021.július 3-án átvehettem gazdasági menedzser képzés elvégzéséért járó oklevelemet kiváló minősítéssel a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Károly Róbert Campusán. Szeptembertől folytatom tanulmányaimat gazdálkodás és menedzsment alapszakon, nagy örömömre megtaláltam azt a szakot, amit magaménak érzek, ezt többek közt a Csányi Alapítványnak köszönhetem, hiszen mindvégig támogattak elképzeléseim megvalósításában. A képzéssel párhuzamosan az Egressy Béni zenei konzervatóriumában befejeztem első évemet jazzének szakos hallgatóként. Ezúton szeretném megköszönni az Alapítványnak a második családomat, hiszen életre szóló barátságokat kötöttem, felejthetetlen élményekkel gazdagodhattam a különféle táboroknak köszönhetően, akár helyi, akár külföldi utazás lehetőségével.  A Csányi Band-ben eltöltött sok év megtanított arra, hogyan kell kiállni a színpadra, milyen gyógyító ereje van az együtt zenélésnek. Ezúton szeretném megköszönni a rengeteg támogatást, valamint a továbbiakban való segítséget!

Külön köszönettel tartozom Csányi Erikának a kuratórium elnökének, dr. Radoszáv Miklós operatív igazgató úrnak  és Oláh Tamásnak, a mentoromnak, akik megszavazták számomra a bizalmat és hittek abban, hogy a munka és gyereknevelés mellett is képes leszek teljesíteni a rám váró feladatokat.” Kalla Andrea, Jászság 2-es csoport