Lezárult a nyelvi vizsgaidőszak Pécsett

Április 12-én fejeződött be az Alapítvány év végi nyelvi vizsgaidőszaka Pécsen.

A tanulók a mai napon B1-B2 szinten adtak számot tudásukról angol és német nyelven.

A vizsgabizottság tagjai: Hollósi- Simon Judit, David Holmes, Karsai Richard és Bozsoki Balázs.

Német és angol nyelven folyt a kommunikáció a különböző témákban (utazás, közlekedés, környezetvédelem, iskolarendszer, kultúra, egészség) valamint szituációkban, amit párokban adtak elő egy véletlenszerűen kihúzott témából. A vizsgabizottság tagjai folyamatosan bátorították a vizsgázókat a szókincs bővítésére, a bátrabb és határozottabb vizsgafellépésre.

A gyerekek többsége magas pontszámot szerzett, így elmondható, hogy az év végi nyelvi vizsgaidőszak sikeresen zajlott, a gyerekek a tőlük elvárt szinten teljesítettek. Szeretettel gartulálunk az eredményekhez!  Nagy Edina, Borsy Luca és Bálint-Orsós Andrea mentorok