A Csányi Alapítvány focibajnokságának második fordulójáról

Április 20-án, szombaton ismét megrendezésre került a Csányi Alapítvány focibajnokságának második fordulója.

Ahogy azt már megszokhattuk most is Nagybajom városa adott teret a labdarúgásnak. A fordulót Czeferner Józsefné Nagybajom polgármester asszonya és dr. Radoszáv Miklós a Csányi Alapítvány operatív igazgatója nyitotta meg.

A csapatok felkészülve, bemelegítve álltak a pályára. A meccsek megállás nélkül pörögtek. Fiúk és lányok, kicsik és nagyok egyaránt rúgták a bőrt. A csapatok minden erejüket bele adták, hiszen nagy volt a tét.

Nyolc csapatból mindössze négy jutott tovább az Életút Napon megrendezésre kerülő végleges összecsapásra, ahol kiderül majd, hogy kis is az igazi győztes. Már izgatottan várjuk.

Bodonyi Benjamin P1