KISS KINGA

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő támogatott

Kinga két alapdiplomát is szerzett (turizmus-vendéglátás és kereskedelem-marketing szakon), emellett német és angol nyelvből is középfokú nyelvvizsgát tett.

Kinga szorgalmas, megbízható fiatal, precízen, felelősséggel végzi el a rábízott feladatokat.

Kiemelkedő képességeinek köszönhetően ő volt az Alapítvány első gyakornoka és első kommunikácós referense is, ezen beosztásában két évig erősítette az Alapítvány Központi Irodájának csapatát. Munkatársként is mindenben lehetett számítani rá, minőségi munkát végzett minden területen.

Alapító tagja a Csányi Alapítvány Alumni szervezetének, és a 2022-ben elindított S10 Akadémia alapítói között is megtaláljuk. Igazi közösségi ember, aki méltán lehet példaképe a fiatalabb nemzedéknek.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2023