Sziráki Judit

1992-ben végeztem Szegeden a Juhász Gyula Tanárképző Főiskola matematika-technika szakán. Még ebben az évben elkezdtem tanítani Jászberényben a Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskolában, ahol korábban 8 évet töltöttem diákként. A tanítás mellett osztályfőnök voltam, és a diákönkormányzat munkáját vezettem. 2000-ben szereztem diplomát Egerben az Eszterházy Károly Tanárképző Főiskolán, mint kommunikációs szakember.

2010-ben elvégeztem az ELTE Pedagógiai- Pszichológiai Karának tehetségfejlesztő szakértői szakát.

2006-ban csatlakoztam a Csányi Alapítvány lelkes kis csapatához, a jászsági csoport egyik mentoraként. Az Alapítványnál 25 tehetséges diákkal foglakozom. A csoportom legidősebb tanulói már bizonyítottak, ma már a felsőoktatásban tanulnak. Vannak, akik most készülnek az érettségire, a 11legifjabb csoporttag pedig a Jászság különböző általános iskoláiból érkezik hét közben és szombatonként a Jászberényi Közösségi Házba a különböző fejlesztő órákra, hogy minél szélesebb körű tudásra tegyenek szert.

2017. 02. 24.