Villamosmérnök diplomát szereztem

Lassan tizenhárom évvel ezelőtt vettek fel a Csányi Alapítványhoz, ami életem egyik meghatározó szakaszának kezdete volt. Amikor ennyi évvel ezelőtt megtudtam, hogy pályázatom sikeres lett, és így felvételt nyertem az Életút Programba, még nem tudtam, hogy egy teljesen új korszak kezdődik az életemben. Most, számtalan emlékezetes élménnyel, életre szóló tapasztalattal, és persze hasznos tudással a hátam mögött, egy hasonlóan fontos mérföldkőhöz érkeztem. A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Karán ünnepélyes keretek között átvehettem első alapszakos diplomámat, villamosmérnök lettem.

A több, mint egy évtized alatt rengeteg támogatást kaptam az Alapítványtól, a mentoromtól, és a csoporttársaimtól is. Hálásan köszönöm ezt az időszakot, hiszen egy olyan közösség tagjává válhattam, amelyre mindig számíthattam, és amely végig mellettem állt, a könnyű és a nehéz időkben egyaránt. Külön köszönet mentoromnak, aki mindezidő alatt végigkísért.

Koza Attila

Szeged 2-es csoport