VII. CSÁSZ kupa – Csíkszereda

Az Alapítványnál szinte már hagyomány, hogy foci válogatottjával képviselteti magát a csíkszeredai CSÁSZ kupán. Október 18-án, reggel 8-kor indultunk el Szegedről Székelyföld szívébe, hogy másnap megmérettesse magát csapatunk a Hargita, Maros és Kovászna megyei csapatokkal. A reggeli hűvös hegyvidéki idő után a csapat hamarosan, már szép napos időben játszhatta le meccseit. Az erős mezőnyben a fiúk remekül helyt álltak, ahol a hat csapat közül végül az előkelő harmadik helyen zártak. Szélesi Tamás, a Kaposvár 3-as csoport tagja lett a Kupa legeredményesebb játékosa.

Mindenki nagyon kedvesen fogadott bennünket, mi is barátkoztunk, jókat beszélgettünk beszélgettünk a helybéliekkel. Köszönjük, hogy az alapítványi foci csapata idén is részt vehetett ezen a tornán és sok-sok élménnyel gazdagodva térhetünk haza. Vugernicsek Zsolt, Szeged 1-es csoport